czwartek, 28 maja 2015 r. imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostella

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 24. 09 - 01. 10. br.. Samolotem w dwie strony. Wylot z Gdańska do Lizbony. Ilość miejsc ograniczona. W programie nawiedzenie miejsca objawień Anioła Portugalii - Valinhos; wioski, gdzie znajdują się domy rodzinne Franciszka i Łucji - Adjusrtel; zwiedzanie takich miejsc jak: Batalha, Alcobaca, Nazare, Tomar, Coimbra, Porto, Braga; pobyt w Santiago de Compostella i powrót z Lizbony.

8 Niedziela Wielkanocy  /24. 05. 2015/

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres wielkanocny. Od jutra w liturgii Kościoła rozpoczyna się czas zwykły.
  2. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za uroczysty, w kościele, śpiew lub modlitwę słowami hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź...
  3. Drugi dzień Zielonych Świąt poświęcony jest Najśw. Maryi Pannie Matce Kościoła. Msze św. w poniedziałek będą odprawione o godz. 7,00 ; 16,00 ; 17,30 i w Bychowie o godz. 18,30.
  4. W poniedziałek od godz. 9,00 prowadzone będą dalsze prace porządkowe - pielenie wokół kościoła. Chętnych do pracy zapraszamy.
  5. Po wieczornej Mszy św. w poniedziałek spotykają się uczestnicy Kręgu Biblijnego.
  6. Spotkanie formacyjne dla grupy modlitewnej będzie we wtorek po wieczornej Mszy św.
  7. W czwartek w liturgii obchodzone jest święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  8. Za tydzień przypada niedziela Trójcy Najświętszej. Uroczystość ta kończy czas Komunii św. wielkanocnej.
  9. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  10. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci przed wyjściem z kościoła. Polecam nowy numer Pielgrzyma i Mały Pielgrzym dla dzieci.
  11. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Dziękuję za prace porządkowe na placu kościelnym. Dziękuję wszystkim za dzisiejszą wspólnotę modlitwy oraz za złożone ofiary.

Intencje Mszy św. / 24. 05. – 31. 05. 2015 /

konc.: za + Edwarda i rodziców z obojga stron

Piątek, 29. 05.

7:00    z okazji urodzin Bartosza z prośbą o bł. Boże