czwartek, 30 marca 2017 r. imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Pielgrzymowanie w roku 2017

W dniach 6. 05. do 13. 05. 2017 roku planowana jest parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Wylot z Gdańska. Zainteresowani proszeni są o kontakt z biurem parafialnym. Zapraszamy do udziału.

4 Niedziela Wielkiego Postu /26. 03. 2017/

1. Zachęcam do gorliwego udziału w wielkopostnych dziełach miłosierdzia i nabożeństwach pasyjnych. Przypominam, że Gorzkie Żale odprawiamy dzisiaj o godz. 16,30; Drogę Krzyżową odprawiamy w piątek o godz. 16,00 dla dzieci i przed wieczorną Mszą św. o godz. 17,15 dla dorosłych oraz w Bychowie o godz. 16,30.
  2. Po wieczornej Mszy św. w poniedziałek zapraszam na spotkanie uczestników Kręgu Biblijnego i wszystkich zainteresowanych poznawaniem Pisma Świętego.
  3. We wtorek na godz. 16,00 spotykają się dzieci przygotowujące się do uroczystości komunijnej, a w czwartek, 30.03., o godz. 16,00 przystąpią do pierwszej w życiu spowiedzi św.
  4. W sobotę, 1. 04. po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie uczestników planowanej w maju pielgrzymki do Ziemi Świętej z przedstawicielem biura obsługującego całość. Bedzie to okazja na dopełnienia wszelkich formalności. Zapraszam.
  5. W sobotę podczas wieczornej Mszy św. sprawowany będzie sakrament chrztu św.
  6. Rodziców dzieci klas III zapraszam na spotkanie w niedzielę, 2. 04. po wieczornej Mszy św.
  7. Przybliża się czas obchodów Triduum Paschalnego. Na stoliku ustawiona jest skarbonka, do której można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  9. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci przed wyjściem z kościoła. Polecam Pielgrzyma.
  10. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Wszystkim dziękuję za dzisiejszą wspólnotę modlitwy i za złożone ofiary.

Intencje Mszy św. / 26. 03. – 2. 04. 2017 /

Niedziela, 26. 03.

7:30     za + Bartosza Bliznę

9:00    z okazji ur. Lucyny z prośbą o bł. Boże

10:00 /Bychowo/  za ++ Helenę - w 18-tą rocz. śmierci i bratową Helenę - w 38 r. śm.

11:30   w dzień urodzin ks. Dawida z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski w kapłańskim życiu - Róża  św. Anny

17:30   z okazji ur. Marleny z prośbą o bł. Boże

Poniedziałek, 27. 03.

7:00     za ++ rodziców Jadwigę i Bernarda Zelewskich