poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Filmy chrześcijańskie

Parafia zapraszana na projekcję filmów do sali kinowej w Gniewinie. Będą to filmowe czwartki.

Najbliższa projekcja - czwartek, 25.01.2018, godz. 19,00   film: "Fatima. Ostatnia tajemnica". Najnowszy film dokumentalny (jesień 2017) o aktualności objawień fatimskich.

W niedzielę, 04.02.2018, godz. 19,00  "Dwie korony". Film ukazujący życie św. Maksymiliana Marii Kolbego i jego heroiczną wiarę.

3 Niedziela zwykła /21. 01. 2018/

1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców dzieci klas III. Zapraszam.
  2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. będzie spotkanie uczestników Kręgu Biblijnego.
  3. W czwartek, 25.01., w sali kinowej będzie można obejrzeć film: "Fatima. Ostatnia tajemnica". Gorąco zachęcam do udziału w emisji. Dla wielu temat wydaje się znany. Jednak jest to ostatni film zrealizowany o objawieniach fatimskich, który zaledwie jesienią wszedł do kin. Zapraszam zatem w czwartek do sali kinowej.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11,30 śpiewać będzie chór Lira z Rumi i nasz chór Appassionato. Po Mszy św. chóry wykonają krótki koncert. Serdecznie zapraszam do udziału.
  5. Kończy się powoli czas kolędowania w parafii. Istnieje możliwość kolęd dodatkowych. Wszyscy, którzy pragną otrzymać błogosławieństwo Boże w swoich domach i mieszkaniach proszeni są o zgłoszenie tego faktu. Pragnę bardzo serdecznie podziękować parafianom za miłe i życzliwe przyjęcie oraz za ofiary złożone z racji wizyty duszpasterskiej i na figurę św. Józefa.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  7. Przy wyjściu z kościoła ministranci rozprowadzają prasę katolicką.
  8. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Wszystkim dziękuję za dzisiejszą wspólnotę modlitwy i za złożone ofiary.

Intencje Mszy św. / 21. 01. – 28. 01. 2018 /

Niedziela, 21. 01.

7:30     za + Czesławę Okroj

9:00     za ++ rodziców Agnieszkę i Alfonsa