niedziela, 11 grudnia 2016 r. imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Pielgrzymowanie w roku 2017

W dniach 6. 05. do 13. 05. 2017 roku planowana jest parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Wylot z Gdańska. Zainteresowani proszeni są o kontakt z biurem parafialnym. Zapraszamy do udziału.

3 Niedziela Adwentu  /11. 12. 2016/

1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynają się w całym Kościele kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Od 16-tego grudnia odliczana jest nowenna 9-ciu dni do Bożego Narodzenia, zaś od 17-stego grudnia rozpoczyna się poprzez liturgię bezpośrednie przygotowanie na obchody tajemnicy Wcielenia Syna Bożego.
  2. Roraty odprawiane są w dni powszednie o godz. 6,45. Zachęcam wszystkich gorąco do udziału.
  3. Po wieczornej Mszy św. w poniedziałek będzie spotkanie uczestników Kręgu Biblijnego.
  4. We wtorek, w 35 rocznicę ogłoszenia stanu wojennego, przypada dzień modlitw za naszą Ojczyznę.
  5. W tym tygodniu, w trzeci piątek miesiąca będzie możliwość i czas na indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się o godz. 20:00 i trwać będzie do 21:30. Zapraszam do udziału.
  6. Spowiedź św. adwentowa będzie w naszej parafii we wtorek 20. 12. W tym tygodniu pomagamy w spowiedzi w parafii Zwrtowo, Białogóra, Wierzchucino i Choczewo.
  7. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  8. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci przed wyjściem z kościoła.
  9. Świece Caritasu można nabyć przy stoliku. Polecam.
  10. Chętnych na majową pielgrzymkę do Ziemi świętej proszę o zgłoszenie się do końca grudnia celem podpisania umowy z biurem podróży obsługującym wyjazd i wpłaty zaliczki na ten cel.
  11. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Wszystkim dziękuję za wspólnotę modlitwy oraz za złożone ofiary na potrzeby naszej parafii.

Intencje Mszy św. / 11. 12. – 18. 12. 2016 /

Niedziela, 11. 12.

7:30     za ++ Annę, Józefa, Kazimierza i Józefa Kamińskich

9:00     za + Jana Reszka