czwartek, 18 września 2014 r. imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Pielgrzymka szlakiem św. Jakuba i do Fatimy

Wiosną roku 2015 planowana jest pielgrzymka do Santiago de Compostela. Szlak Jakubowy wzdłuż Bałtyku prowadzi przez Sianowo, Lębork, Górę Rowokół. Będziemy pielgrzymować ze św. Jakubem nawiedzając także Fatimę. Bliższe informacje podawane będą w parafii.

Niedziela  /14. 09. 2014/

Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

1. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania.
  2. W środę, w rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę, przypada dzień pamięci i modlitw za Polaków prześladowanych, zesłanych i pomordowanych na Wschodzie.
  3. W czwartek, 18. 09., w liturgii przypada święto patrona Polski, św. Stanisława Kostki. Młodzież zapraszam na wieczorną Mszę św.
  4. W czwartek o godz. 20,00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam wszystkich do wspólnej modlitwy.
  5. W sobotę podczas wieczornej Mszy św. sprawowany będzie sakrament chrztu św.
  6. Za tydzień przypada trzecia niedziela września. Tradycyjnie odbywa się nabożeństwo żałobne na grobach w Rybnie. Obchody upamiętniające ofiary „Marszu Śmierci” rozpoczną się o godz. 14,00. Będzie tam również Msza św.
  7. Kolekta z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  8. Do sprzątania kościoła w sobotę proszenie są parafianie według ustalonej kolejki.
  9. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci przed wyjściem z kościoła. Jest do nabycia nowy numer Pielgrzyma.
  10. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Dziękuję wszystkim za dzisiejszą wspólnotę modlitwy oraz za złożone ofiary ma potrzeby naszej parafii.

.

Intencje Mszy św. / 14. 09. – 21. 09. 2014 /

Niedziela, 14. 09.

7:30     za ++ z rodz. Pelowskich i Jerzego Grubskiego