czwartek, 25 sierpnia 2016 r. imieniny: Belii, Ludwika, Luizy

Święty Józefie, dany za ojca Synowi Bożemu,
wspieraj nas w naszym zatroskaniu o rodzinę,
o zdrowie i pracę, po wszystkie
dni naszego życia i racz nas wspomagać
w godzinę śmierci naszej.

Msza św. - niedziela 11:30

Zapowiedzi Wydarzeń

Intencje Mszy św.

Zapowiedzi wydarzeń

Bierzmowanie 29. 10. 2016

Młodzież naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Ks. Bpa Wiesława Śmigla w dniu 29. 10 br. Trwają przygotowania do uroczystości. Wspierajmy młodych modlitwą.

21 Niedziela zwykła  /21. 08. 2016/

1. W piątek, 26. 08., przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W naszej parafii przypada odpust związany z kościołem filialnym Matki Bożej Częstochowskiej w Bychowie. Jest to zarazem 14 rocznica konsekracji tego kościoła. Msza św. w dzień odpustu sprawowana będzie w Bychowie o godz. 18,30. Celebrować ją będzie ks. Sławomir Chabior, wikariusz z Kostkowa. Zapraszam gorąco wszystkich do korzystania z łask odpustu zupełnego.
  2. W sobotę, 27. 08., w Domu Pomocy Społecznej uczcimy odpust związany z tytułem kaplicy Matki Bożej Pocieszenia. Msza św. będzie tam sprawowana o godz. 15,00.
  3. W sobotę podczas wieczornej Mszy św. sprawowany będzie sakrament chrztu św.
  4. W przyszłą niedzielę, 28. 08., złożymy podziękowanie Bogu za tegoroczne plony. Msza św. dożynkowa celebrowana będzie o godz. 10.00 w Nadolu. Będą to dożynki gminne. Zapraszam rolników do udziału.
  5. Do sprzątania kościoła w sobotę proszeni są parafianie według ustalonej kolejki.
  6. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci przed wyjściem z kościoła.
  7. Pragnę serdecznie podziękować parafianom, którzy posprzątali kościół. Wszystkim dziękuję za dzisiejszą wspólnotę modlitwy oraz za złożone ofiary.

Intencje Mszy św. / 21. 08. – 28. 08. 2016 /

Niedziela, 21. 08.

7:30     w dzień urodzin ks. Janusza z prośbą o potrzebne łaski oraz za ++ rodziców

9:00     w rocz. ślubu Anny i Ryszarda - dziękczynna z prośbą o bł. Boże